Pawbol Sp. z o.o.
Producent Osprzętu Elektrotechnicznego

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Regionalni Kierownicy Sprzedaży / Dane teleadresowe

 

 

Prezes Zarządu
Paweł Łuczak

 

Pełnomocnik ds. Zarządzania
Dorota Gutowska

Asystentka Zarządu
Barbara Wojewodzic
tel. (48) 33 873 44 64
e-mail: bwojewodzic@pawbol.pl

Dyrektor Handlowy
Joanna Pająk

tel. (48) 33 873 44 60
tel. kom.: 662 687 884
e-mail: jpajak@pawbol.pl

 

Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Marek Zemła

tel. kom.: 694-465-724
e-mail: mzemla@pawbol.pl

Region I

 

Region VI

  • Regionalny Kierownik Sprzedaży
    Tomasz Wydmuch
    tel. kom.: 694-465-719
    e-mail : twydmuch@pawbol.pl
  • Koordynator sprzedaży
    Agnieszka Mikołajek
    tel. (48) 33 873 44 70
    tel. kom.: 694-465-722
    e-mail: amikolajek@pawbol.pl
 
  • Regionalny Dyrektor Sprzedaży
    Marek Zemła
    tel. kom.: 694-465-724
    e-mail: mzemla@pawbol.pl
  • Koordynator sprzedaży
    Kinga Łysoń
    tel. (48)  33 873 44 65
    tel. kom.: 662-687-933
    e-mail: klyson@pawbol.pl

Region II

 

Region VII

  • Regionalny Kierownik Sprzedaży
    Michał Zwada
    tel. kom.: 694-465-720
    e-mail: mzwada@pawbol.pl
  • Koordynator sprzedaży
    Izabella Gieruszczak
    tel. (48) 33 873 44 62
    tel. kom.: 668 817 069
    e-mail: igieruszczak@pawbol.pl
 
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży
    Roman Trzebuniak
    tel. kom.: 694-465-717
    e-mail: rtrzebuniak@pawbol.pl
  • Koordynator sprzedaży
    Karolina Ślesak
    tel. (48) 33 873 44 71
    tel. kom.: 797-283-243
    e-mail: kslesak@pawbol.pl

Region III

 

Region VIII

  • Regionalny Kierownik Sprzedaży
    Jarosław Jaworski
    tel. kom. +48  505 909 213
    e-mail: jjaworski@pawbol.pl
  • Koordynator sprzedaży
    Anna Kajor
    tel. (48) 33 873 44 61
    tel. kom.: 608-826-588
    e-mail:akajor@pawbol.pl
 
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży
    Łukasz Głębocki
    tel. kom.: 662-687-911
    e-mail: lglebocki@pawbol.pl
  • Koordynator sprzedaży
    Izabella Gieruszczak
    tel. (48) 33 873 44 63 
    tel. kom.: 668-817-069 
    e-mail: igieruszczak@pawbol.pl

Region IV

 

Region IX

  • Regionalny Kierownik Sprzedaży
    Dawid Karcz
    tel. kom.: 662-687-869
    e-mail: dkarcz@pawbol.pl
  • Koordynator sprzedaży
    Anna Kajor
    tel. (48) 33 873 44 62
    tel. kom.: 608 826 588
    e-mail: akajor@pawbol.pl   
 
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży
    Marcin Radziwon
    tel. kom.: 696-860-946
    e-mail: mradziwon@pawbol.pl
  • Koordynator sprzedaży
    Anna Kajor
    tel. (48) 33 873 44 61
    tel. kom.: 608-826-588
    e-mail: akajor@pawbol.pl

Region V

 

Region X

  • Regionalny Kierownik Sprzedaży
    Karol Komaiszko
    tel. kom.: 694-465-716
    e-mail: kkomaiszko@pawbol.pl
  • Koordynator sprzedaży
    Agnieszka Mikołajek
    tel. (48) 33 873 44 70
    tel. kom.: 694-465-722
    e-mail: amikolajek@pawbol.pl
 
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży
    Karol Kuśmierczyk
    tel. kom.: 571-445-204
    e-mail: kkusmierczyk@pawbol.pl
  • Koordynator sprzedaży
    Karolina Ślesak
    tel. (48) 33 873 44 71
    tel. kom.: 797-283-243
    e-mail: kslesak@pawbol.pl

Dział sprzedaży:

tel.: 33 870 1206
tel.: 33 870 1205

Nasz adres:

PAWBOL Spółka z o.o.
34-120 Andrychów, ul. Batorego 37a
Tel\fax : +48 33 300 33 95

Dane teleadresowe firmy / Centrala

Dane teleadresowe:

Pawbol Sp. z o.o.
34-120 Andrychów,

ul. Batorego 37a

tel. (48) 33 875 95 06
tel. (48) 33 870 12 05
fax (48) 33 300 33 95

e-mail: firma@pawbol.pl

Magazyn Główny
ul. Batorego 37a
34-120 Andrychów

tel. (48) 33 875 38 56

  • Dyrektor Handlowy
    Joanna Pająk
    tel. (48) 33 873 44 60
    tel. kom.: 662 687 884
    e-mail: jpajak@pawbol.pl
  • Dyrektor Eksportu
    Robert Szczepaniak
    e-mail: export@pawbol.pl
    tel. (48) 33 870 1206 
    tel. kom.: 505 797 410

 

Dział Marketingu

 

 

  • Specjalista ds. Marketingu
    Martyna Polak
    e-mail: mpolak@pawbol.pl
    tel. (48) 33 873 44 60
    tel. kom.: 694 465 727

 

Dział Eksportu

Dyrektor Eksportu

  • Robert Szczepaniak 

    tel. (48) 33 870 12 06
    tel. kom.: 505 797 410
    e-mail: export@pawbol.pl
   

Kierownik Biura Eksportu

Specjalista ds. Eksportu

Specjalista ds. Eksportu

Koordynator ds. Eksportu

Asystent ds. Eksportu

Koordynator ds. Eksportu

Dział zakupów

Specjalista ds. zakupów - Import

Specjalista ds. zakupów - Kraj

Lider Działu Zaopatrzenia

  • Anna Bizoń
    tel. +48 606 450 365
    tel. +48 33 875 95 06
    e-mail: abizon@pawbol.pl

Dział Analiz

Dział Kadr

Dział Księgowości

  • Specjalista ds. analiz
    Ewa Rokowska
    tel. (48) 33 873 44 66
    tel. kom.: 662 687 928
    e-mail:erokowska@pawbol.pl

Dział Techniczny

Magazyn Główny

Dział Reklamacji

  • Kierownik Działu Technicznego
    Mateusz Majchrzak
    e-mail: mmajchrzak@pawbol.pl
    tel. kom.: 795 279 234
  • Kierownik Magazynu
    Grzegorz Kłusek
    e-mail: gklusek@pawbol.pl
    tel. (48) 33 873 44 65
    tel. kom.: 784 940 677
  • Specjalista ds. Reklamacji
    Elżbieta Glanowska
    e-mail: reklamacje@pawbol.pl
    tel. (48) 33 873 44 73