Jesteśmy niezwykle dumni, że firma Pawbol Sp. z o.o., – producent osprzętu elektrotechnicznego znalazła się kolejny raz w gronie laureatów Orłów Wprost 2019. Gala wręczenia nagród odbyła się 13 maja 2019 r. w Krakowie. Bardzo cieszy nas fakt, że działalność naszej firmy została doceniona kolejny raz nie tylko w sferze biznesowej. To wielki – wspólny sukces zarządu i pracowników firmy, działającej na terenie Małopolski już 30 lat!

Kolejny raz kapituła Orłów tygodnika „Wprost” – redaktorzy i analitycy ekonomiczni wraz z firmą BISNODE (przedsiębiorstwem szwedzkim, które gromadzi, analizuje i dostarcza informacje gospodarcze) wyłonili najlepsze polskie firmy z głównych regionów gospodarczych naszego kraju, przyznając nagrody dla firm, samorządów, oraz wybitnych postaci, które swoją postawą i działalnością wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarczy naszego kraju, oraz dbają nie tylko o własne dobre imię ale też o wspólne dobro Rzeczypospolitej – tworząc jej przyszłość gospodarczą i warunki do dalszego rozwoju.

Laureatami nagrody Orły Wprost mogą być przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat lub takie, które osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat. Kryteria te pozwoliły wyodrębnić i nagrodzić nie tylko najbardziej zyskowne przedsiębiorstwa ale również te, które najbardziej dynamicznie powiększają swoje zyski. Dodatkowymi warunkami, które musiały spełnić nagrodzone firmy to brak strat, czyste konto w bazach nierzetelnych płatników oraz odpowiednia rentowność. Przedsiębiorcy musieli również dowieść zasług na rzecz działaności dla swoich małych ojczyzn.