W chwili obecnej firma Pawbol S.A. poszukuje kandydatów na następujące stanowiska:

  • Programista
  • Specjalista ds. eksportu

UWAGA! Firma Pawbol S.A. poszukuje pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 33 870 12 06 lub poprzez adres email rekrutacja@pawbol.pl

Miejsce pracy: Zator

Programista

Obowiązki:

  • Projektowanie i realizacja nowych modułów i funkcji w systemie ERP
  • Utrzymanie oraz rozwój istniejących rozwiązań
  • wsparcie użytkowników w zakresie implementacji systemu ERP
  • diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników w ramach pierwszej linii wsparcia
  • wykonywanie zadań związanych z zarządzaniem systemami operacyjnymi i aplikacjami, zgodnie z przyjętymi procedurami i dobrymi praktykami
  • testowanie rozwiązań informatycznych
  • wdrażanie nowych i rozwijanie istniejących aplikacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • znajomość zagadnień związanych z biznesowym aspektem systemów klasy ERP
  • znajomość rozwiązania BI Point, XL firmy Comarch,
  • praktyczna znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone obszary pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość współtworzenia nowych koncepcji i rozwiązań IT w firmie
  • szeroki pakiet doświadczeń w obszarach produkcyjnych oraz wdrażania projektów rozwojowych
  • umowę o pracę
  • ambitny i nastawiony na sukces zespól współpracowników
  • niezbędne narzędzia pracy

Miejsce pracy:  Zator

ASYSTENT  DS. EKSPORTU z językiem angielskim

Zakres czynności:

  • wprowadzanie zamówień do systemu ERP. Tworzenie dokumentów handlowych oraz przewozowych.
  • komunikacja z klientami zagranicznymi i budowanie długotrwałych relacji;
  • realizacja planu sprzedaży razem ze Specjalistami Ds. Eksportu.
  • gotowość do odbywania zagranicznych wyjazdów służbowych będzie dodatkowym atutem.
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu:
  • koncentracja na zadaniach, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia i wysoki poziom kompetencji interpersonalnych
  • prawo jazdy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • drugi język zwłaszcza czeski lub niemiecki będzie dodatkowym atutem.
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office i obsługi urządzeń biurowych;

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej;
  • współpracę w ramach umowy o pracę;
  • płacę uzależnioną od zaangażowania i wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Transport krajowy

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowca pojazdu kat. C+E /min. 1 rok/
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziana osoba z okolic Andrychowa lub Zatora

Oferujemy:

  • Interesującą, odpowiedzialną pracę w firmie o uznanej reputacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Premię za polecenie nowego pracownika