Produkty
tworzone z pasją

Pawbol S.A. to uznany w Polsce i Europie producent osprzętu elektrotechnicznego, który swoją działalność rozpoczął w 1989 roku. Od tamtej pory firma dała się poznać jako solidny i niezawodny partner w biznesie.

Długoletnie doświadczenie oraz elastyczność w działaniu stały się gwarantem najwyższej jakości produktów oraz satysfakcji Klienta.

Pawbol S.A. współpracuje ze sprawdzonymi i liczącymi się zarówno w kraju, jak i za granicą Partnerami Handlowymi, sukcesywnie poszerzając swoje portfolio o nowe produkty, zgodne z najnowszymi trendami obowiązującymi na rynku.

Terminowość dostaw

Terminowość
dostaw

Nowoczesny park maszynowy

Nowoczesny
park maszynowy

Doświadczona kadra kierownicza

Doświadczona
kadra kierownicza

Firma Pawbol we wdrażaniu wybranych produktów współpracuje z Centrum Innowacji i Transferu Technologii Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku Białej.

Stawiając na rozwój firmy i chęć pozostawania konkurencyjnym na rynku, Pawbol korzysta z potencjału wiedzy i doświadczenia specjalistów ATH, współpracując z nimi w obszarze projektowania i wykorzystania innowacyjnych procesów technologicznych.

Wysoka świadomość istoty i znaczenia innowacyjności w połączeniu z wysoką jakością produktów to gwarancja zadowolenia Klienta.

Obserwuj nasze media społecznościowe,
aby nas lepiej poznać

Śledź nas

W firmie Pawbol S.A. funkcjonuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015, który jest certyfikowany przez ZETOM Katowice. System został wdrożony w 2002 roku.  Przyczynia się on do stałego wzrostu jakości świadczonych usług i produkcji oraz podnosi poziom zadowolenia Klienta.

Uzyskany certyfikat obejmuje proces produkcji oraz dystrybucji artykułów elektroinstalacyjnych. Pozytywną ocenę wdrożonego Systemu potwierdza certyfikat jakości.

Uzyskany certyfikat obejmuje proces produkcji oraz dystrybucji artykułów elektroinstalacyjnych. Pozytywną ocenę wdrożonego Systemu potwierdza certyfikat jakości

Nagrody i wyróżnienia

Czytaj więcej

Napisz do nas

Wiadomość została wysłana.
Wiadomość nie została wysłana.