Z przyjemnością informujemy, że firma Pawbol znalazła się w prestiżowym gronie firm, które wykazują największą dynamikę rozwoju w ciągu ostatnich lat.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Uroczyste rozdanie pamiątkowych dyplomów i statuetek dla firm z województwa małopolskiego odbędzie się 19 lutego 2014 r. w Muzeum Lotnictwa w Krakowie podczas uroczystej Gali Finałowej.

Liczymy, że niezależne wyróżnienie, które otrzymaliśmy, utrwali wizerunek firmy Pawbol jako rzetelnego i gwarantującego najwyższą jakość dostawcy osprzętu Elektrotechnicznego.